12.03.2018 | 08:27

З ароматом квітів і тепла, ніжності й любові до всіх жінок на планеті приходить свято 8 березня – Міжнародний жіночий день, свято весни, пробудження і розквіту природи, свято щастя й миру, свято весняного настрою, яскравих подарунків і креативних ідей.

І саме з нагоди цього надзвичайного дня 6 березня в приміщенні Кегичівського ПТУ-60 працівниками районного Будинку культури за участі аматорів сцени Кегичівщини було проведено святковий концерт з чудовою назвою «Два ніжних дива – жінка і весна!»

Весняно-святкова атмосфера, яку створювали трепетні мелодії пісень та запальна музика, сонячно-радісний відеоряд, що демонструвався протягом усього заходу, букети найщиріших і найлагідніших слів для найпрекрасніших жінок, не могла залишити байдужим жодного у залі.

Голова Кегичівської РДА Роман Гончаров подарував усім присутнім в залі жінкам сердечні вітання і корзину з яскравими квітами, що тішили зір і радували уяву, після чого ним же була здійснена церемонія нагородження подяками народного депутати України Анатолія Гіршфельда жінок Кегичівського району за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Яскраво та феєрично один за одним з’являлися на сцені хореографічні колективи Кегичівської та Слобожанської дитячих музичних шкіл, хореографічної студії села Андріївка, вокальні ансамблі та фольклорні колективи, солісти Кегичівського РБК та сільських будинків культури і клубів району, вокалісти, юні декламатори і музиканти та багато інших артистів. Незважаючи на довготривалий хронометраж концерту, який містив у собі 24 номери і тривав 2 години, захід пройшов ніби на одному подиху. Переповнений зал дякував за такі чудові подарунки бурхливими оплесками і трепетом сердець.

У цей передсвятковий ранньовесняний день відбулося справжнє свято весни, свято щастя, свято жінки. Для цього було докладено величезну кількість зусиль, і це ще раз доводить, що наші найчарівніші, найніжніші, найрозумніші,  найтерплячіші і найпрацьовитіші жінки того варті!