13.03.2018 | 11:14

Жінка... це чарівне творіння. Скільки слів, віршів, пісень написано для неї. Вона прийшла у цей світ для любові, материнства, для добра. Берегиня сімейного вогнища - жінка, матуся, бабуся, сестричка. Вона завжди потребує любові, тепла, уваги. А яке щастя зайвий раз потурбуватись про неї, поділитися своєю часточкою тепла. Ось про це, подумали учасники гуртка "Очумілі ручки", що у відділенні  денного перебування при територіальному центрі надання соціальних послуг. Прості, привітні жіночки, з доброю душею, які завжди несуть із собою позитив, посмішки, радість. Керівник гуртка Кривич Людмила Іванівна запропонувала привітати підопічних відділення допомоги вдома квітковими виробами зробленими своїми руками. Всі з радістю погодились. В хід пішло все, що траплялось під руки: кольоровий папір, стрічки, ґудзики, нитки, пластикові стаканчики, горщики, корзинки, пробки з під ліків, тканина, пінопласт, намистинки, навіть волосинки з клею і багато чого іншого. Вправні віртуозні руки Оглобліної Є.М., Сердюк Т.Д., Д'якової Г.І., Хланти С.М., Федоренко С.В. створили небачені шедеври. А соціальні працівники в переддень  8 - го Березня привітали своїх підопічних зі святом. Скільки радості і вдячності було від бабусь. А ми в свою чергу бажаємо всім довгих років  життя, здоров'я та  гарного настрою.