03.04.2018 | 09:09

29 березня 2018 року в Харківському обласному організаційно-методичному  центрі культури і мистецтва проходило нагородження переможців ХVІІ Відкритого фестивалю традиційної і народної культури Слобожанщини «Кроковеє коло», участь в якому прийняли діти та молодь не лише м. Харкова, а і Харківської області.

Свято проводилося за підтримки Управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації  та Управління культури Харківської міської ради.  Метою дійства  є  залучення дітей до активної дослідницької та виконавчої діяльності зі збереження звичаїв, обрядів, традицій, національного вбрання та традиційних художніх ремесел.

Учні художнього відділення Кегичівської та Слобожанської дитячих музичних шкіл вже багато років поспіль приймають участь у даному  фестивалі.  В цьому році наші вихованці порадували своїми досягненнями. Так, Божко Марія отримала І місце в номінації «Розпис», Коваль Анна – І місце в номінації «Писанкарство», Кісільова Анастасія – І місце в номінації «Ткацтво», Мельник Яна – ІІ місце в номінації «Ткацтво», Вольська Анна – І місце в номінації «Витинанка» (викладач Коношко Г.Г.)  і Єрмоленко Софія – ІІІ місце в номінації «Ткацтво» (викладач Волошина О.Ю.). Наприкінці заходу всі переможці отримали несподіваний подарунок – путівки до дитячого табору відпочинку під час літніх канікул!