03.04.2018 | 11:34

02 квітня 2018 року голова районної державної адміністрації Р.А. Гончаров провів апаратну нараду, на якій були розглянуті такі питання, як: хід виконання заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в районі у 2017-2018 роках; стан впровадження заходів щодо реформи охорони здоров'я на первинному рівні в Кегичівському районі; здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, у І кварталі 2018 року.

В ході наради очільник району дав доручення проаналізувати та вжити заходи, спрямовані на забезпечення безаварійного пропуску весняних дощових паводків, льодоходу і весняної повені на водних об’єктах району; щодо запобігання розмивання дорожнього полотна доріг місцевого, комунального та державного значення; щодо налагодження роботи дренажних систем під автошляхами району; тримати на контролі питання впровадження заходів щодо реформи охорони здоров'я на первинному рівні у районі; здійснити заходи  спрямовані на покращення роботи органів місцевого самоврядування з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. На контролі очільника району залишилися питання щодо ходу проведення у районі щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»; виділення місця та розробки документації для побудови сміттєзвалища у селищі Кегичівка.