05.04.2018 | 09:30

04 квітня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Т.О. Данько відбулося  засідання робочої групи з питаньзапровадження надання адміністративних та інших публічних послуг (крім пріоритетних) в електронній формі та інтеграції їх до Єдиного порталу адміністративних послуг». На засіданні було розглянуто питання щодо виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 червня 2017 року  «Про запровадження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку електронних послуг в Україні на 2017-2018 роки» та розпорядження голови Кегичівської районної державної адміністрації від  09 серпня 2017 року № 302 «Про  запровадження    надання адміністративних послуг та інших публічних послуг (крім пріоритетних) в електронній формі та інтеграції до Єдиного порталу адміністративних послуг» у Кегичівському районі.

На засіданні робочої групи було доведено мету Концепції та підведено підсумки роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації, які надають адміністративні та інші публічні послуги (крім пріоритетних) в електронній формі за  І квартал 2018 року. Розглянуто шляхи розвитку Концепції   системи електронних послуг в Україні на період до 2020 року.

З членами робочої групи було обговорено питання виконання районного плану заходів щодо запровадження надання адміністративних послуг та інших публічних послуг (крім пріоритетних) в електронній формі та інтеграції до Єдиного порталу адміністративних послуг» та шляхи вирішення існуючих завдань.

Керівникам структурних підрозділів було рекомендовано переглянути переліки адміністративних та інших публічних послуг (крім пріоритетних), інформаційні, технологічні картки та забезпечити можливість доступу суб’єкта звернення до повної та актуальної інформації про послуги шляхом розміщення інформації на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.