05.04.2018 | 15:23

1 квітня в Міжнародний день сміху в рамках тижня дитячого читання в бібліотеці села Високе з іграми та жартами відбулася розважальна віртуальна екскурсія під назвою «За казковими дверима», яка була приурочена тижню дитячого читання,  що проходить за ініціативи відділу культури і туризму Кегичівської РДА вже багато років.. Це особливо сподобалось дітям, адже вони були не лише глядачами, а й учасниками самого свята. Всі були зацікавленими, активними і щиро по-дитячому раділи кожній своїй перемозі. Приємно було бачити як вболівають за своїх діток мами – Сосюру М. і Тусь В.,  які мали можливість разом з ними ознайомитись з новими книжковими цікавинками.

Ми, працівники культури, щиро раді тому, що завдяки клопотанню та увазі до культурної сфери життя голови районної державної адміністрації та голови сільської ради, односельчани стали активно відвідувати і бібліотеку, і клуб.  Адже височан приваблюють нові книги, можливість з цікаво провести дозвілля, зокрема погравши в більярд чи теніс, а також різноманітні тематичні масові заходи.