05.04.2018 | 15:34

Наближається світле свято Христового Воскресіння і кожна сім’я починає готуватись до його відзначення в родинному колі.

У ці дні за дорученням  голови районної державної адміністрації   Р. А. Гончарова його перший заступник Тетяна Данько, директор Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Свірідова та начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Пастернак відвідали родини загиблих учасників АТО з великоднім кошиком. Потурбувалися, щоб саме ці родини в день Христового Воскресіння, не почували себе самотньо.

Тетяна Олексіївна привітала зі святом, побажала міцного здоров’я та зазначила: «Добро, яке творимо, є благословенне для всіх нас, наших родин і, звісно, приносить багато радості тим, хто їх дарує і, навзаєм, хто їх отримує. Миру та добра у Ваших родинах та Божого благословення».