05.04.2018 | 15:52

Сьогодні відбулась робоча зустріч заступника голови райдержадміністрації Є.Пономарьова з представниками відділу технічного контролю управління дорожнього комплексу Департаменту капітального будівництва Харківської облдержадміністрації за участі представників філії "Сахновщинський райавтодор" ДП "Харківський облавтодор" ВАТ ДАК " Автомобільні дороги України" стосовно організації робіт по поточному ремонту доріг загального користування місцевого значення у Кегичівському районі в 2018 році.

В ході наради було детально обговорено проведення ремонтних робіт на окремих ділянках автодороги С211513 «Під’їзд до с.Козачі Майдани» та С211501 «Кегичівка - Крутоярівка».

За наслідками зустрічі було проведено також комісійне обстеження зазначених доріг з метою визначення обсягу подальших робіт та складення відповідних дефектних актів.