05.04.2018 | 16:00

5 квітня 2018 року в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Данько відбулося засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, та щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції у якому прийняли участь представники структурних підрозділів району.

В ході засідання комісії відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 365 «Про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» 2 особам, було призначено щомісячну адресну допомогу, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та 1 особі призначено соціальну виплату (пенсію).