11.04.2018 | 09:31

Відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31.10.2011 року №75 із змінами, внесеними Наказом Міністерства культури України від 07.08.2014 №621, та наказу відділу культури і туризму Кегичівської РДА «Про проведення атестації педагогічних працівників» від 18.09.2017 р. №16 з метою стимулювання якісної педагогічної діяльності, розвитку творчої ініціативи педагогічних працівників 10 квітня було проведено чергову атестацію викладачів Кегичівської та Слобожанської дитячих музичних шкіл, як систему заходів, за якою визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівня його кваліфікації, присвоєння кваліфікаційної категорії.

У зв’язку з цим було створено атестаційну комісію відділу культури і туризму РДА у складі Терех Олени Олегівни – начальника відділу культури і туризму РДА (голова комісії), Карунської Ірини Сергіївни – директора Кегичівського РБК (заступник голови комісії), Дерев’янко Ольги Сергіївни – провідного методиста РБК (секретар), Пахомової Римми Олександрівни – директора Кегичівської ЦБС, Бречко Тетяни Іванівни – директора Кегичівської ДМШ та Резнік Неоніли Сергіївни – директора Слобожанської ДМШ.

На порядку денному було проведено атестацію викладача художнього відділення Кегичівської ДМШ Коношко Ганни Георгіївни, викладача по класу гітари Кегичівської ДМШ Волошина Юрія Віталійовича та викладача по класу фортепіано Слобожанської ДМШ Корнєвої Вікторії Анатоліївни.

Після розгляду атестаційною комісією атестаційних листів та документів, які засвідчують підвищення кваліфікації, результати професійної діяльності, творчі досягнення педагогічних працівників, було вирішено Коношко Г. Г. присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст» І категорії» 13 розряду, Волошину Ю. В. підтвердити кваліфікаційну категорію «Спеціаліст»                  І категорії» 13 розряду, Корнєвій В. А. присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст» 11 розряду ЄТС.