11.04.2018 | 09:49

10 квітня 2018 року голова районної державної адміністрації Р.А. Гончаров провів апаратну нараду, на якій були розглянуті питання: про організацію роботи щодо виплати одноразової допомоги ветеранам війни до 05 травня 2018 року; роботу Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації за І квартал 2018 року; ознайомлення з нормативно-правовими актами, що були прийняті у березні 2018 року.

В ході наради очільник району дав доручення тримати на контролі питаннящодо:виплати одноразової допомоги ветеранам війни до 05 травня 2018 року;проведення підготовки господарствами району до посіву ярих культур;завершенняопалювального сезону; прибирання прилеглих та закріплених територій організаціями та установами району в рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».