11.04.2018 | 14:43

До уваги громадян! Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107, якою передбачено надання фізичним особам наростаючим підсумком державної дотації закожні чотири місяці утримання молодняку великої рогатої худоби віком 1 до 5 місяців –  300 гривень за голову; від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову; від 9 до 13 місяців – 1500 гривеньза голову. Загальна сума дотації складає 2500 грн.

Важливо, що дотація буде надаватися лише тим фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, що народився у власному господарстві.

Для отримання дотації необхідно ідентифікувати тварину шляхом біркування та реєстрації, а також подати до відповідної сільської чи селищної ради копію паспорта власника тварини та копію його ідентифікаційного номеру фізичної особи; копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняку – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;  копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку.

Власники тварин повинні здійснювати реєстрацію поголів’я в Кегичівській районній державній лікарні ветеринарної медицини (телефони: 3-10-10, 3-10-20).

Документи приймаються протягом року в порядку черговості – до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня.

За роз’ясненнями необхідно звертатися до відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації(тел. 3-10-34) абодо сільських, селищних рад району.