11.04.2018 | 17:02

10 квітня в кабінеті голови районної державної адміністрації відбулась робоча нарада з питання поточного ремонту дороги загального користування державного значення Т-2120 Зачепилівка-Андріївка-Кегичівка-Старовірівка/М-18/ та можливої участі Кегичівського району у співфінансуванні вказаних ремонтних робіт за рахунок коштів районного бюджету.

В даній нараді, окрім очільника району Р.Гончарова та його заступника Є.Пономарьова, взяли участь представник Служби автомобільних доріг у Харківській області Скороход О.І. та начальник Кегичівського ДРП філії "Сахновщинський райавтодор" Махов В.В.

За наслідками зустрічі відбувся комісійний виїзд на зазначену дорогу для визначення аварійних ділянок, які потребують поточного ремонту, та обсягу необхідних робіт.