12.04.2018 | 15:54

11 квітня в райдержадміністрації відбулась нарада при голові РДА та за участі сільських, селищних голів, керівників установ та підприємств району.

Метою наради було обговорення важливих на сьогодні питань, головне з яких -   проведення в районі щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». В рамках даної акції передбачається приведення в належний стан територій біля адмінбудівель селища та району, проведення благоустрою за межами населених пунктів, прибирання придорожніх територій та лісосмуг. В ході наради було обговорено про закріплення територій за організаціями та установами райцентру, які необхідно прибрати.

Крім того, на нараді було розглянуто ще два не менш важливих питаня: про особливості весняного призову громадян України на строкову військову службу у 2018 році та про виплату дотації фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби.

По закінченню наради її учасники задали виступаючим низку питань, на які отримали вичерпні відповіді. Також очільник району Р.Гончаров наголосив сільським та селищним головам щодо активізації роботи з благоустрою населених пунктів та щодо проведення  необхідних робіт  з впорядкування відповідних територій, адже це питання стоїть особисто на контролі у голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.Світличної.