02.05.2018 | 10:30

02 травня 2018 року головою районної державної адміністрації Р.А. Гончаровим проведено «Годину власного контролю», на якій було розглянуто такі питання: про хід проведення у районі весняно-польових робіт 2018 року; про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 13 лютого 2018 року №01-16/1460 за підсумками селекторної наради від 26 січня 2018 року з питання: «Про стан розрахунків споживачів за електричну енергію, природний газ та надані послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення»; про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 березня 2018 року №223 «Про організацію виконання Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року».

В ході наради очільник району дав доручення тримати на контролі питання щодо: проведення у районі весняно-польових робіт; стану розрахунків споживачів за електричну енергію, природний газ та надані послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення; моніторингу прибирання прилеглих та закріплених територій організаціями та установами району в рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»; організації виконання завдань Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року; аналізу та вжиття заходів по ямковому ремонту доріг місцевого значення.