02.05.2018  16:30

29 квітня  в м. Харків відбувся V Харківський Міжнародний марафон на дистанції 4,2, 10 та 42 кілометри, у якому був встановлений рекорд на найдовшій дистанції, кенійським спортсменом Серем Бенджаміном Кіпро, який здолав 42 км за 2 години 18 хвилин і 13 секунд. З Кегичівського району на дистанції 10 кілометрів взяли участь спортсмени: Галицький Сергій, Третяк Микола, а на дистанції 4,2 кілометри (серед дітей) - Данило Галицький.

6 травня ці ж спортсмени планують брати участь у Марафоні миру у м. Слов’янську.

30 квітня у с. Аполоніка Сахновщинського району  традиційно розігрувався кубок М. Попудренка. Сім команд взяли участь у цьому престижному розіграші, а саме команди: Сахновщинського району, Лозівського, Кегичівського, Близнюківського та дві команди з Дніпровської області і м. Павлоград. Кегичани з рахунком 2-1 переграли команду м. Лозова та 2-0 Сахновщинського району, поступились команді м. Шандрівки Дніпровського району і зайняли друге місце. За нашу команду виступали : В. Мороз, С. Грищенко, В.Сліпченко, Д.Біліченко, О.Пугач, Є Коробка, В.Рокитський, Д.Яловничий.

1 травня на стадіоні «Колос» смт Кегичівка розіграшем кубка району з футболу відбулось відкриття весняно – літнього спортивного сезону. Перед початком розіграшу голова районної державної адміністрації Р.А.Гончаров привітав спортсменів та присутніх вболівальників зі святом, побажав міцного здоров’я, наснаги, впевненості у собі та своїх силах, успіху та перемоги .

Шість команд взяло участь у змаганнях: «Арсенал» Нова Парафіївка, «Прогрес» Кегичівка, «Колос» Вовківка, «Надія» Вовківка, «Паритет»  Шляхова та «Динамо» Кегичівка.

Результати ігор: «Паритет» - Арсенал» 0-2, «Надія» - «Прогрес» 0-0 (9-10 по пенальті), «Колос» - «Арсенал» 0-0 (6-5 по пенальті), «Динамо» - «Прогрес» 0-1. У фіналі зустрілись команди «Прогрес» Кегичівка  та «Колос» Вовківка. Неодноразові переможці першості вовківські футболісти, впевнено перемогли молодих амбіційних кегичан з рахунком 2-0. Переможці виступали у такому складі: В. Губарьков, І. Половко, Д. Половко, О. Васютяк, Р. Полтавець,  М. Ковтун, О. Івер, Р. Блудов, Михайло Гулаков, Микола Гулаков, С. Лавренов, А. Белуха, М.Ковалів.