02.05.2018 | 16:50

2 травня 2018 рокуу територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кегичівської РДА по справжньому сонячно та святково. Адже 26соціальних робітників, відділення допомоги вдома вперше за двадцять років отримали  новенькі велосипеди "Україна".  Вони дадуть можливість всім соціальним працівникам швидше та якісніше допомагати стареньким, нужденним нашим підопічним.

За ініціативи голови районної державної адміністрації та за підтримки депутатського корпусу районної ради на покращення умов праці соцпрацівників з районного бюджету виділено майже 40 тис. грн.  для придбання даних велосипедів. Саме з цією приємною подією прийшли привітати колектив соціальних робітників  голова Кегичівської районної державної  адміністрації Роман  Гончаров та голова районної ради Лариса  Стефанюк.

Гарного настрою додали всім присутніх своїм виконанням пісень Сергій Панченко та Алла Астахова.