02.05.2018 | 17:11

Вже чотири роки поспіль у  районі проводяться змагання з футболу, які започатковані головою районної державної адміністрації Гончаровим Р.А.

Ось і цього року, 2 травня 2018 року, на спортивному майданчику  з штучним покриттям відбулися традиційні змагання за кубок голови райдержадміністрації серед учнів 5-7 класів закладів загальної середньої освіти  району.

З вітальним словом до учасників змагань звернулися  голови Кегичівської  районної державної адміністрації  Р.А. Гончаров та районної ради Л.В. Стефанюк, які побажали учасникам перемоги та гарного настрою.

Роман Анатолійович наголосив на тому, що розвитку спорту у районі приділяється значна увага і спортивні майданчики  зі штучним покриттям незабаром  з'являться  на території кожної сільської та селищної ради.

Участь  брали 7 закладів загальної середньої освіти району. В фінал вийшли дві найсильніші команди Слобожанської  ЗОШ І-ІІІ ступенів та Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Фінальний матч завершився з рахунком 3:0 на користь команди Слобожанської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Команди переможців нагороджено грамотами і кубком:

І місце - Слобожанська ЗОШ- ІІІ ступенів;

ІІ місце - Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців змагань.