07.05.2018 | 17:04

07 травня 2018 року головою районної державної адміністрації Р.А. Гончаровим проведено апаратну нараду, на якій булирозглянутіпитання про заходи щодо організації лікування та забезпечення лікарськими засобами громадян, постраждалих внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС; розгляд листа Антимонопольного комітету України від 28 лютого 2018 року №500-29/05-2536 щодо звітності у сфері державної допомоги та ознайомленоприсутніх на нараді з нормативно-правовими актами, що були прийняті у квітні 2018 року.

В ході наради очільник району дав доручення тримати на контролі питання щодо: організації лікування та забезпечення лікарськими засобами громадян, постраждалих внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС; провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо безкоштовного реабілітаційного лікування;проведення у районі весняно-польових робіт; забезпечення правопорядку під час заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.