08.05.2018 | 16:00

Зі щирою вдячністю я вітаю вас із 73-ою річницею перемоги у Великій Вітчизняній війні.

73 років відділяє нас від тієї незабутньої весни 1945 року, коли наші діди та батьки у жорстокій битві вирвали долю нашої землі з пазурів фашистів. 73 років поспіль людство низько схиляє голову перед тими, хто поклав на вівтар Великої Перемоги свої життя та здоров’я. Понад вісім мільйонів українців не повернулися до своїх домівок з війни.

З кожним роком пам’ять про титанічну битву нашого народу стає для нас ще важливішою. Усе менше ветеранів Другої Світової війни залишаються з нами і все величнішим постає перед нами їхній подвиг.

9 травня – день Великої Перемоги – ніколи на стане звичайним днем.

Сьогодні ми вдячно вклоняємося і працівникам тилу – ваш подвиг не менш важливий, адже своєю працею ви наближали перемогу. Ви допомагали бійцям, годували, лікували їх, працювали на півзруйнованих фабриках і заводах.

У цей весняний, радісний і водночас сумний день, я щиро бажаю вам здоров’я, добра й благополуччя. Нехай у ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток.

З повагою,

Голова районної  державної   адміністрації                                    Р. Гончаров