07.05.2018 | 15:45

6 травня – день Свято-Георгіївського храму. В це свято храм завжди збирає велику кількість людей, які бажають взяти участь у Святковому Богослужінні.

Так було і цього року в Кегичівці.

До Свято-Георгіївського храму з раннього-ранку почали прибувати мешканці району та шановні гості - святі отці з різних районів області та з міста Харкова. Знаковою подією цьогорічного святкування став візит Метрополита Харківського і Богодухівського  Онуфрія.

Святкову службу у переповненому храмі  проводив Владика Онуфрій за участі всіх присутніх священників. Звертаючись до прихожан і зокрема до отця Стефана Барни з вітальними словами Владика Онуфрій зазначив, що цей день – велике свято для кожного з нас, що Святий Георгій Побідоносець завжди оберігав і буде далі оберігати Свято-Георгіївський храм та всіх, хто приходить до нього з молитвою.