10.05.2018 | 16:34

9 травня біля Меморіалу Слави смт Кегичівка  відбувся  урочистий мітинг «Перемога, свята Перемога – свято миру, свободи й весни!» з нагоди 73 - річниці завершення Другої світової війни.

В даному заході прийняла участь велика кількість людей на чолі з головою райдержадміністрації. До ветеранів, героїв фронту і тилу, які були присутні на святі та всіх присутніх звернувся голова райдержадміністрації Р.А.Гончаров, висловлюючи слова подяки представникам старшого покоління, які перемогли нацистів, у жорстоких боях відстояли рідну землю, а потім підняли наші села і міста з руїн. «Ми завжди будемо пам’ятати Ваш бойовий і трудовий подвиг, пишаємося Вами і тими нашими сучасниками, які сьогодні зі зброєю в руках відстоюють цілісність і незалежність України. Ми переможемо! Миру, добра і злагоди всім», - наголосив Роман Анатолійович.

Слова щирих вітань і вдячності ветеранам адресували і найменші кегичани – вихованці ДНЗ №2.

Учасники художньої самодіяльності підготували для ветеранів та всіх присутніх святковий танок разом з піснею.

Хвилиною мовчання вшанували присутні невмирущу пам’ять полеглих героїв та тих, хто віддав життя в наш час на сході України.

По завершенні мітингу всі небайдужі поклали квіти до Братської Могили, як втілення людської вдячності, пам’яті і шани та до Пам’ятного знаку на честь будівництва в роки Великої Вітчизняної війни ескадриллі «Кегичівський колгоспник» за кошти мешканців районусмт.Кегичівка.

Ввечері, на центральному майдані смт Кегичівка відбувся  святковий концерт «Пісні великої Перемоги» за участі аматорів районного Будинку культури та вихованців Кегичівської ДМШ та Слобожавнської ДМШ, а також народні гуляння, присвячені Дню Перемоги у Другій світовій війні.