11.05.2018 | 09:29

З метою вшанування світлої пам'яті загиблих співвітчизників та на честь тих, хто виніс увесь тягар війни на своїх плечах і вижив, в архівному відділі Кегичівської районної державної адміністрації організовано виставку архівних документів 1943-1945 років, приурочену 73 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Представлені матеріали з архівних фондів Кегичівської селищної ради, Парасковіївської, Новопарафіївської сільських рад, статистичного управління, редакції районної газети ілюструють події повсякденного життя населення Кегичівського району у нелегкі воєнні роки.

У пожовклих документах відображено страшні злочини фашистів: масові вивезення молоді до Німеччини, руйнація сільськогосподарських та промислових об’єктів.