14.05.2018 | 15:03
14 травня 2018 року головою районної державної адміністрації  Р.А. Гончаровим проведено апаратну нараду, на якій були розглянуті питання про стан тваринницької галузі у сільськогосподарських підприємствах району за січень-квітень 2018 року; про проведену роботу управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації щодо призначення житлових субсидій та зміни в чинному законодавстві; про особливості закінчення 2017/2018 навчальногороку.
В ході наради очільник району дав доручення тримати на контролі питання станутваринницької галузі у сільськогосподарських підприємствах району  а також  наголосив на необхідності своєчасного впровадження змін, що відбулися  в чинному законодавстві України щодопризначення житлових субсидійта на проведенні роз’яснювальної роботи серед населення району з даного питання.