15.05.2018 | 11:05

Харківська дирекція ПАТ «Укрпошта» протягом багатьох років надає послугу з розповсюдження періодичних друкованих видань України за передплатою.

12 квітня 2018 року розпочалась передплатна кампанія на II півріччя 2018 року, під час якої ПАТ «Укрпошта» організовує низку заходів та запрошує всіх взяти активну участь у них, зокрема:

1.    Акція «Декада передплати». Оформити передплату на видання за акційною (зі знижкою) ціною можливо протягом десяти днів під час передплатної кампанії.

2.    Акція «День передплатника». Взявши участь у цьому заході, представники редакцій (видавництв) мають змогу ознайомити споживачів і представників юридичних осіб із своїми виданнями, цікавими новинками та рубриками, які плануються розміщувати в наступних випусках видань. Графік проведення днів передплатника.

3.    Всеукраїнська акція з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!» (30.05.-15.06.2018). Акція має на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати періодичні друковані видання дитячої та юнацької тематики.

4.    Акція «Передплати пресу батькам». Під час передплатної кампанії споживачам пропонується оформити передплату своїм батькам і виявити у такий спосіб увагу та турботу до своїх близьких людей.

Передплатна кампанія триватиме:

·       на видання України – до 15 червня 2018р.,

·       на видання зарубіжних країн – до 02 червня 2018р.,

·       на обласні та районні видання – до 20 червня 2018р.