14.05.2018 | 17:17

11 травня 2018 року у районної державної адміністрації відбулася селекторна нарада з питання організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році в Харківській області під керівництвом заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Бабічева А.В.

Після закінчення селекторної наради,  під час обговорення питань щодо організації підготовки до ЗНО, голова районної державної адміністрації Роман Анатолійович Гончаров доручив начальнику відділу освіти, молоді та спорту забезпечити організоване підвезення випускників закладів загальної середньої освіти району, які будуть складати ЗНО-2018, до пунктів проведення тестування  та в зворотному напрямку, в супроводі медичних працівників та працівників поліції.