15.05.2018 | 16:25

В усі часи сім’я була і залишається найважливішим соціальним інститутом суспільства. Зміни, які відбуваються в сім’ї, змінюють її роль у суспільстві, впливають на його стан і розвиток. Тому кожне суспільство зацікавлене у стійкій, духовно і морально здоровій сім’ї. Зміцнення устоїв сім’ї, шлюбно-сімейних відносин тісно пов’язане з оновленням нашого суспільства, духовним відродженням української нації.
Головною метою сімейної політики є благополуччя сім’ї. Подолання сімейного неблагополуччя – стратегічне завдання всіх структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, адже саме це соціальне явище сприяє поширенню соціального сирітства, безпритульності тощо.
15 травня 2018 року працівники Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей  взяли участь в заході «В сім’ї без насильства».
Тема насильства для сучасного суспільства  не є закритою чи новою, адже будучи частиною сучасного інформаційного суспільства, сім’я стає часто неусвідомленим глядачем і споживачем ідеї домінування, ненависті, культу жорстокості, сили та насильства. У такій ситуації потрібно не лише відволікати молодь від переглянутих сцен, почутих слів, вилитих на них потоків негативних емоцій, а й дати можливість проаналізувати увесь цей досвід з точки зору моральності, етики міжособистісних відносин, культури людської поведінки. Необхідною умовою успішної взаємодії сучасної молоді з суспільством є здатність уникнути, попередити конфліктну ситуацію, що може призвести до негативних наслідків, насильства.
Адже насильство в родині – це серйозна і масштабна проблема, яка породжує безліч інших соціальних та психологічних негараздів.