01.06.2018 | 13:25

Вже 16 років поспіль Творча Рада Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації проводить прийом документів для проведення відбору кандидатів на здобуття щорічної стипендії учням шкіл естетичного виховання «Надія Слобожанщини».

На здобуття Стипендії можуть бути представлені окремі учні і колективи від 7 до 17 років Харківської області. Цього року відділом культури і туризму районної державної адміністрації було направлено подання на отримання стипендії «Надія Слобожанщини» на хореографічний колектив «Веселка» (викладач Петренко А.Ш.) та на ученицю 6 класу художнього відділення  Коваль Анну (викладач Коношко Г.Г.)  Кегичівської   дитячої музичної школи.  І великою радістю для всіх стало те, що обидві наші кандидатури пройшли відбір. А вже 30 травня 2018 року в приміщенні Харківської обласної державної  адміністрації на урочистому зібранні юні таланти Кегичівщини отримали щорічну Стипендію від губернатора Харківщини Юлії Світличної. Ми вітаємо наших дітей, їх наставників з високим визнанням та бажаємо подальших успіхів!