01.06.2018 | 15:45

Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято - День захисту дітей. Це особливе свято, адже захист дітей та їх права завжди викликали пильну увагу міжнародного співтовариства. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Від кожного з нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.

Традиційно цього дня під патронатом голови районної державної адміністрації Р. Гончарова для дітей району відбулось справжнє свято за організаційної участі працівників відділу культури, які підготували розважально-ігрову програму «Подорож на казковий острів», що відбулась в актовому залі професійно – технічного училища селища Кегичівка.

Роман Анатолійович вітаючи всіх присутніх в залі з Міжнародним днем захисту дітей, наголосив на тому, що наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим, і кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців, також побажав діткам за період літніх канікул добре відпочити, набратися сил та нових яскравих вражень.

Під час святкового заходу діти мали змогу позмагатися в різноманітних конкурсах, за що отримували чудові враження та призи, познайомитися з ляльками-аніматорами: Мікі Маусом та головними героями мультфільму «Тролі», а ще по завершенню заходу всім-всім діткам було подаровано солодощі, які викликали масу посмішок.