04.06.2018 | 15:50

Голова районної державної адміністрації Р.А. Гончаров 04 червня 2018 року провів апаратну нараду. Питання, які стояли на порядку денному, стосувалися стану дотримання  вимог бюджетного законодавства у районі, роботи дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням та стану виконання плану першочергового приймання документів архівним відділом районної державної адміністрації. Очільник району дав доручення тримати на контролі діяльність дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням, особливо в частині пожежної безпеки цих закладів та дотримання норм якості та безпеки продуктів для харчування дітей, наголосив на необхідності вирішення в літній період всіх нагальних проблем закладів соціальної сфери району з метою їх належного функціонування в осінньо-зимовий період.