06.06.2018 | 11:02

01 червня на майданчиках спортивного комплексу «Металіст» проходив обласний турнір з міні-футболу серед дітей 2006 2007 років народження. Участь у змаганнях взяли 22 команд Харківщини з міст Харкова, Чугуїва, Дергачівського, Печенізького, Балаклійського, Богодухівського, Валківського, Золочівського та вперше Кегичівського районів.       Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова Харківської обласної федерації футболу Віктор Коваленко привітав юних спортсменів з початком змагань та Міжнародним днем захисту дітей. Побажав усім футболістам успішного турніру, чесної і безкомпромісної боротьби, перемог та високих спортивних досягнень.      Наш район представляли вихованці Кегичівського ліцею у складі: Єгора Мирощенка,  Віталія Григоренка, Владмслава Кузьменко, Єгора Абрамова, Віктора  Беганського, Євгенія Лубинця,  Владислава Хаюка, Максима Павлюченка, Станіслава Буніча, тренер Микола Іванович.Тимошенко. Колективи були поділені на групи по чотири команди. Перша гра з командою «ХСС» (Покотилівка) виявилася випробною на міцність. З перших хвилин наші пропустили м’яч та колективними зусиллями вирівняли і вирвали перемогу 4-3, особливо відзначився Єгор Абрамов. Другу гру з командою «Арена-1»(Харків) юні футболісти зіграли внічию 2-2 і вийшли у 1/8. В подальшій боротьбі поступились команді  «Арена-2» (Харків) 0-2. У загальному заліку зайняли 7 місце.       Перше місце посіла команда «Металіст 1925-1» (Харків), друге  – ДЮСШ (Чугуїв), третє – «Арена-2» (Харків). Кожна з команд за участь у змаганнях отримала пам’ятні подарунки – шість футбольних м’ячів та дипломи. А переможців нагородили кубками, медалями та особливим подарунком – м’ячами з автографами збірної України з футболу,  путівками на екскурсійні поїздки до Буковеля, Києва та Полтави.      Також в рамках турніру був проведений відкритий урок з футболу, а бажаючі змогли потренуватися в пробиті пенальті. На воротах стояв легенда харківського та українського футболу, воротар «Металіста» та збірної Радянського Союзу - Юрій Сивуха, якому на турнірі лише дев’ять юних футболістів зуміли забити м’ячі і серед них наш Єгор Абрамов. Свято футбольного дійства пройшло на високому рівні – усі залишилися задоволеними.