06.06.2018 | 14:34

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

06 червня 2018р. Кегичівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було здійснено обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на території Кегичівської селищної ради. З них 2 сім’ї перебувають під соціальним супроводом фахівців Центру і 5 сімей, які знаходяться в зоні ризику.

Під час роботи з сім’ями було надано консультації щодо підвищення виховного потенціалу батьків, здорового способу життя, раціонального використання сімейного бюджету, працевлаштування з метою покращення добробуту родин.