06.06.2018 | 08:00

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем журналіста та з 85-річчям!

85 років для історії – немалий термін, який можна назвати цілою епохою. Великий і тернистий шлях пройшла районна газета з тих пір, як в далекому 1933 році вперше з’явилася перед читачами. Увесь цей час вона була і залишається цікавим і чесним співрозмовником, мудрим порадником. Її яскраве публіцистичне слово завжди спонукає до роздумів, формує громадську думку. Вже багато років підряд професійний колектив газети щодня працює для того, аби жителі Кегичівського району мали змогу прочитати про всі значущі події, ознайомитися із досягненнями земляків, дізнатися багато цікавої інформації.

Бажаю Вам, шановні працівники районної газети, міцного здоров'я, творчої наснаги, нових звершень у Вашій відповідальній і почесній праці