06.06.2018 | 16:19

1 червня в м. Харків відбувся Гала-концерт переможців Фестивалю української культури «Харківський обласний творчий фестиваль «Молоді таланти Харківщини», який проходив за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Комунальної установи «Харківський обласний центр молоді». В цьому концерті приймали участь переможці районних творчих фестивалів «Весняні дзвіночки» з 27 районів Харківської області. Від Кегичівського району переможцем став вокальний ансамбль «Веселі нотки» Кегичівської дитячої музичної школи під керівництвом викладача Дмитренко О. В. з піснею Наталії Май «Не давайте суму жити». Дуже приємно, що кінець навчального року уквітчався ще однією перемогою наших учнів, що вони мали змогу порадувати глядачів веселою піснею на святковій сцені Харківського Національного театру опери та балету ім. М. Лисенка.