08.06.2018 | 13:59

Літо всіх маляток гріє.

Щоб росли вони здорові.

Наші «сонечка» чудові!

Літо це чудова пора, коли яскраво світить сонечко, буяють розмаїттям квіти. Це пора голосиста і дзвінка, наповнена дитячим сміхом, веселощами, пригодами, іграми.

Традиційно на базі Кегичівського ліцею відкрив свої двері дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням «Барвінок». Цього року в закладі 152 дитини. 100 з яких потребують особливої соціальної уваги і підтримки. Досвідчений колектив ( вихователі: Бунецька І.І., Сухенко Л.М., Ткаченко Н.А., Четвірякова С.Д., Дворецька Л.В., Приведенна Н.З., Юхименко О.Г.,    Яцеленко Т.М., Репринцева Н.І., Леманська Л.В., Верхогляд С.І.,          Марченко Л.О., Полонська С.І., Локтіонова Л.П., педагог-організатор Прокопчук І.А., бібліотекар Дзіковська І.Ю., керівник фізичного виховання Тимошенко М.І., практичний психолог Гонтарчук Л.М.) докладає чимало зусиль, щоб відкрити цікавий світ дітям. Вихованці знаходять нових друзів, фізично загартовуються, активно відпочивають. Життя табору різноманітне. Справи організовано так, щоб кожен міг спробувати свої сили і в художній самодіяльності, і в спорті, і в творчій праці.

На базі закладу працює літній мовний табір « А.В.С…», який покликаний спонукати дітей практично засвоювати знання з англійської мови. Цією роботою опікується учитель англійської мови Литвиненко В.В.. Їй допомагають учениці 10 класу – волонтери Степаненко М., Земляна А.

Важливою складовою якісного відпочинку дітлахів є організація дворазового харчування. В оздоровчий період передбачено вдень на одну дитину 25 грн. Свіжі овочі та фрукти додають енергії та бадьорості дітям.

А щоб дітям було ще цікавіше перебувати в таборі «Барвінок», до його відкриття на території Кегичівського ліцею, дякуючи керівництву району, за державний бюджет було придбано та вже встановлено новий ігровий майданчик з качелями, горками, рукоходами та каруселею.

Впевнено можна сказати, що діти в дитячому закладі відпочинку з денним перебуванням «Барвінок» при Кегичівському ліцеї забезпечені всім необхідним для гарного відпочинку.