11.06.2018 | 14:44

Кегичівській районній газеті «Наш край» 85-років! Саме з цієї нагоди та з нагоди Дня журналіста голова районної державної адміністрації привітав колектив цієї газети.

Роман Гончаров разом з головою районної ради Ларисою Стефанюк з найщирішими побажаннями привітали працівників районної газети та вручили Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради за самовіддану творчу працю, активну громадянську позицію, об’єктивне та змістовне висвітлення подій соціально-економічного, суспільно-політичного життя району, з нагоди Дня журналіста та 85-літнього ювілею районної газети «Наш край»:

·        Череднику Віктору Віталійовичу- директору-редактору Кегичівського малого інформаційно-видавничого підприємства «Наш край» та

·        Карпенко Валентині Олександрівні- відповідальному секретарю  Кегичівського малого інформаційно-видавничого підприємства «Наш край».

А також вручили Подяку голови районної державної адміністрації та голови районної ради:

·        БречкоТетяні Миколаївні- головному бухгалтеру  Кегичівського малого інформаційно-видавничого підприємства «Наш край»,

·        Лобановій Надії Володимирівні- кур’єру-прибиральниці Кегичівського малого інформаційно-видавничого підприємства «Наш край» та

·        Лунголу Володимиру Олександровичу  - завідуючому комп’ютерним відділом  Кегичівського малого інформаційно-видавничого підприємства «Наш край».