11.06.2018 | 15:10

Голова районної державної адміністрації Р.А. Гончаров 11 червня 2018 року провів апаратну нараду. Питання, які стояли на порядку денному, стосувалися виконання планів посіву сільськогосподарських культур під урожай 2018 року господарствами району та виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 березня  2018 року №156 «Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах області на 2018 рік». Також присутніх було ознайомлено з нормативно-правовими актами, що були прийняті у травні 2018  року.

Підводячи підсумки наради очільник району дав завдання тримати на контролі питання щодо стану посівів озимої пшениці у господарствах району, провести роботу з органами місцевого самоврядування району та орендарями щодо приведення водних об’єктів у належний стан з метою задоволення потреб населення із відпочинку на воді.