12.06.2018 | 13:37

10 червня 2018 року у смт Пісочин проходила обласна Спартакіада з  пляжного волейболу серед жінок. Район представляли випускниці Кегичівського ліцею Анна Шангіна та Валерія Твердохліб. Перша гра із командою Чугуївського району, за яку грали вихованці Харківського спортінтернату, привела до поразки нашої збірної 9-21, але показала дівчатам як треба цінити кожний прийом м’яча і дорожити  кожною подачею. У грі з Великим Бурлуком наші пляжниці приклали всі свої таланти та вміння, впевнено вигравали 11-9, та під кінець гри вплинули спека та брак досвіду, що і призвело до поразки 17-21, яка залишила наших спортсменів на 10 місці із 13 команд.

Приємно, що наші спортсменки отримали «приз глядацьких симпатій» не тільки за свою красу, а і за наполегливе бажання  до перемоги.