04.07.2018 | 15:00

На сьогоднішній день Кегичівський район має змогу ремонтувати дорогу державного значення Т-21-20 Зачепилівка-Андріївка-Кегичівка-Старовірівка - /М-18/ за рахунок коштів митного збору.
Дана транспортна артерія Кегичівського району увійшла до Переліку об’єктів, за якими здійснюється реалізація заходів відповідно до експерименту, виділення на ці потреби необхідних бюджетних видатків зазначено в Програмі розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018 – 2020 роки, затвердженій рішенням обласної ради від 01.03.2018 р. № 653-VII, і в передбачених рішенням обласної ради від 01.03.2018 р. № 684-VII відповідних змінах до обласного бюджету.
Враховуючи вкрай плачевний стан даної дороги в самій Кегичівці та чисельні скарги і звернення громадян з цього питання розпочато капітальний ремонт з Кегичівки в напрямку с.Андріївка.
Загальна протяжність капітального ремонту сягає понад 2 км площею 13 тис.кв.м. дорожнього полотна.
Кошти виділені в результаті проведення експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в сумі 12 млн. грн. та з місцевих бюджетів в сумі 4 млн грн.
Замовником вказаних робіт є Служба автомобільних доріг у Харківській області. Підрядна організація – ТОВ «Євробуд Плюс».