09.07.2018 | 08:21

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

05 липня 2018р. Кегичівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було здійснено обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на території Кегичівської селищної ради. З них 3 сім’ї перебувають під соціальним супроводом фахівців Центру і 2 сім’ї, які знаходяться в зоні ризику.

Під час роботи з сім’ями було надано консультації щодо підвищення виховного потенціалу батьків, здорового способу життя, раціонального використання сімейного бюджету, працевлаштування з метою покращення добробуту родин.