09.07.2018 | 17:12

06 липня 2018 року заступником голови районної державної адміністрації Пономарьовим Євгенієм Олексійовичем було проведено чергове засідання районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.

Згідно порядку денного керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств та установ району прозвітували про проведену роботу у сфері теплопостачання, житлово-комунального господарства, газового господарства, енергозабезпечення, дорожнього комплексу, а також у сферах освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Євгенієм Олексійовичем було наголошено на необхідності активізації підготовчих робіт по облаштуванню засобами дистанційної передачі даних комерційних вузлів обліку, вчасному отриманні необхідних погоджень спеціалізованих служб для надання дозволу на пуск природного газу.

Окремо акцентовано увагу присутніх на своєчасному завершенні ремонтних робіт котелень, топкових, у тому числі щодо переходу на альтернативні види палива, а також завершенні капітальних ремонтів об’єктів, що фінансуються з різних джерел, в тому числі за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету.

Особливої уваги приділено роботі комунальних підприємств, зокрема необхідним заходам щодо погашення заборгованості за надані населенню комунальні послуги.

Підсумовуючи засідання головою штабу наголошувалось на дотриманні затверджених планів та графіків робіт з підготовки до зими, своєчасному інформуванні керівництва районної державної адміністрації про проблемні питання, що виникають в ході підготовки до осінньо-зимового періоду, з метою їх успішного вирішення.