12.07.2018 | 09:51

За дорученням глави ХОДА Юлії Світличної її заступник Євгеній Шахненко відвідав район та проінспектував два об'єкти: ділянку дороги Кегичівка - Крутоярівка по вулиці Весняна (протяжністю понад 600 метрів) і під'їзд до села Козачі Майдани (близько 700 метрів).
Під час зустрічі з місцевими жителями Євгеній Шахненко зазначив, що завдяки активній позиції в питаннях дорожнього будівництва глави області Юлії Світличної для ремонту доріг у Кегичівському районі виділили близько 30 млн грн.
«З цих коштів для ремонту місцевих доріг передбачено 7 млн ​​грн, комунальних - 2,5 млн грн. Особливий акцент зробимо на ремонті доріг, якими курсує шкільний автобус», - зазначив заступник голови ХОДА.
Жителі вулиці Весняна кажуть: дорогу в напрямку села Крутоярівка не ремонтували жодного разу з моменту ії будівництва.
Голова районної державної адміністрації Роман Гончаров зазначив, що завдяки підтримці обласної влади в районі проводяться ямкові ремонти. Сьогодні вони відбуваються в селах Шляхова, Власівка, Крутоярівка, Розсохувата, Козачі Майдани.
Очільник району звернувся до Євгенія Шахненка з проханням звернути увагу на стан дороги від Кегичівки до траси Харків - Сімферополь - Ялта.
«Я вже дав доручення керівнику Служби автомобільних доріг у Харківській області провести ямковий ремонт від траси до розвилки на Сахновщину і Кегичівку (аварійну ділянку). До 1 вересня зробимо дорогу проїзною, а вже в наступному році включимо її в план поточних ремонтів», - сказав Євгеній Шахненко.
В ході робочої поїздки заступник голови області також поспілкувався з громадою населених пунктів Кегичівського району. Серед питань, які порушували люди, - розвиток інфраструктури, сфери ЖКГ, будівництво в райцентрі нових очисних споруд тощо.