02.08.2018 | 16:07

02 серпня відбулась позачергова  ХХXI сесія районної ради VІІ скликання, яка відбулась за участі голови районної державної адміністрації, депутата районної ради  Р.А.Гончарова.

Під час сесії депутати прийняли рішення за всіма питаннями порядку денного, які попередньо були переглянуті на засіданні постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності 01 серпня 2018р., а саме:

1.     Про заміщення депутата районної ради.

Було представлено депутата від фракції ВО «Батьківщина» у Кегичівській районній раді Жигилія Павла Васильовича, якого голова районної державної адміністрації Р.А.Гончаров, голова районної ради Л.В.Стефанюк, а також весь депутатський корпус привітали та побажали плідної праці на благо Кегичівського району.

2. Про внесення змін до  Програми економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 20 грудня 2017 року № 266-VІІ (зі змінами).

3. Про затвердження розпоряджень голови Кегичівської районної державної адміністрації.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року №281 – VII «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього.

5. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

6.Різне.

Було підняте питання збереження на території району автодоріг від передчасного руйнування багатотонними вантажівками шляхом створення контролю й покарання за порушення вимог законодавства стосовно вагових обмежень.

Депутатським корпусом було обговорено також питання безпеки руху на вулицях району біля зон відпочинку та дитячих майданчиків, запропоновано сільським та селищним головам скористатися допомогою лежачих поліцейських.

Підняте питання щодо роботи Кегичівського районного суду та ін.