03.08.2018 | 13:02

Сьогодні під головуванням Романа Гончарова відбулась нарада з представниками Кегичівського військового комісаріату та з головами сільських, селищних рад, керівниками підприємств, установ та організацій району з питання проведення навчання з територіальної оборони.

Дане питання розглядалось в Харківській обласній адміністрації під час службової наради під керівництвом заступника голови ХОДА Олександра Скакуна , яке тримає на контролі голова облдержадміністрації Юлія Світлична.

Нагадаємо:

Відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України,  щодо проведення навчальних зборів з резервістами та військовозобов’язаними оперативного резерву другої черги з 28.08 по 06.09.2018 року будуть проведені навчальні збори терміном на 10 (десять) діб з управлінням та підрозділами бригади територіальної оборони, яку формує Харківський обласний військовий комісаріат.

Для формування бригади територіальної оборони відповідно до штатної чисельності буде призвано військовозобов'язаних оперативного резерву другої черги (категорія до 60 років, придатних (обмежено придатних) за станом здоров'я, які не залучаються з різних причин на доукомплектування бойових частин.

В ході навчань з управлінням бригади територіальної оборони та її окремими батальйонами територіальної оборони будуть проводитися заняття з бойової підготовки (вогнева, інженерна, тактична, військово – медична) у місцях їх формування та розміщення.

На час проходження зборів резервісти будуть забезпечені безкоштовним медичним обслуговуванням, якісним харчуванням та речовим майном, їм також буде забезпечений соціальний пакет та здійснені фінансові виплати, згідно чинного законодавства.

По підсумкам навчань кращим військовозобов’язаним будуть присвоєні чергові військові звання.

Учасниками наради було задано багато питань до військового комісара Кегичівського військового комісаріату, на які вони отримали вичерпні відповіді.

По закінченню даного зібрання очільник району наголосив на вкрай обмежений термін щодо оповіщення військовозобов’язаних та  підготовку до навчання з територіальної оборони.