06.08.2018 | 11:51

03 серпня відбулась нарада з сільськими, селищними головами, керівниками підприємств, установ та організацій району, яка пройшла під головуванням голови райдержадміністрації Романа Гончарова.

Було розглянуто наступні питання:

1.     Про хід підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років

Про що доповів заступник голови районної державної адміністрації Пономарьов Євгеній Олексійович;

2.     Про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в поточному році за рахунок різних джерел фінансування

3.     Про хід освоєння коштів в рамках реалізації міні проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»

Доповіла начальник відділу економіки, інфраструктури, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації Перцева Тетяна Леонідівна.

В ході наради були підняті проблемні питання, та головою РДА надано відповідні доручення