08.08.2018 | 11:31

Районна державна адміністрація інформує, що з метою підвищення рівня знань суб’єктів сфер, задіяних у закупівельній діяльності, Центром вдосконалення закупівель Київської школи економіки планується проведення поглибленого комплексного навчального тренінгу для тренерів із публічних закупівель.

Головна мета тренінгу – створення мережі професійних тренерів із закупівель. Цей тренінг запроваджено для професіоналів та активістів у сфері закупівель, які планують поглибити свої знання у сфері закупівельної діяльності та можуть виступати викладачами з питань публічних закупівель.

Навчання учасників тренінгу є безкоштовним. Центр вдосконалення закупівель буде відшкодовувати витрати на транспорт та проживання учасників із регіонів України і інтенсиву із 12 повних робочих днів у період з 17 серпня по 16 вересня 2018 року.

У методах викладання Центр поєднав вивчення історійуспіхів та невдач закупівельної діяльності, передові практики закордонних закупівельних організацій, технологічні рішення у цій сфері та підходи до викладання. Програма тренінгу поєднує у собі сучасні міжнародні підходи до організації процесу закупівель, стандарти викладання KSEта сучасні вимоги до закупівель у сфері професійної підготовки і знань.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Київської школи економіки за посиланням:

http://cep.kse.org.ua/article/vidkrito-nabir-uchasnykiv-treninhu-dlya-treneriv-iz-zakupivel/index.html

або звернувшись до контактної особи: Олександр Яременко, менеджер навчальної програми

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +380666303426