09.08.2018 | 16:13

06 серпня 2018 року заступником голови районної державної адміністрації Пономарьовим Євгенієм Олексійовичем було проведено робочу нараду стосовно вирішення проблемних питань у галузі житлово-комунального господарства по смт Кегичівказа участю начальник відділу економіки, інфраструктури, архітектури, ЖКГ та ЦЗ райдержадміністрації Тетяни Перцевої, в. о. Кегичівського голови Наталії Лагоржевської, заступника Кегичівського селищного голови Ольги Лисенко, депутатів Кегичівської селищної ради Вікторії Топчої та Олексія Конотопа, а також представника ККП «Кегичівка – Сервіс плюс» Валерії Стадніченко.

За результатами нарадибулирозробленіпрактичнізаходи та надані рекомендації для їх реалізації з метою успішного вирішення проблемних питань поводження з побутовими відходами та користування надрами у сфері водопостачання.