,09.08.2018 | 16:36

08 серпня 2018 року, заступник голови районної державної адміністрації Євгеній Пономарьов провів робочу нараду із суб’єктами господарювання, які від Кегичівського району прийматимуть участь у Великому Слобожанському ярмарку.

На нараді обговорено асортимент продукції та передбачені законодавствомвимоги до учасниківярмарку, а також визначено відповідальних осіб за проведення заходу.

За результатами наради, було наданоряд доручень щодо підготовки та належного представлення Кегичівщини на ярмаркових заходах.

Нагадаємо, Великий Слобожанський Ярмарок — міжнародний торговельно-розважальний захід, який проводиться в Харківській області за участю підприємств з усіх районів і міст Харківської області, м. Харкова, інших областей, що представляють на ярмарку свої декоративно-художні і торговельні експозиції та продовжує історичні традиції проведення ярмарок на Слобожанщині з XVII ст. Цього року даний захід відбудеться 29-30 вересня на території виставковогоцентру «Радмир Экспохолл».