10.08.2018 | 15:30

Цього року виповнюється 16років, як на рівні держави започатковано свято – День працівника ветеринарної медицини, яке відзначається у другу неділю серпня. Напередодні свята 10 серпня 2018 року фахівці районної ветлікарні, дільничних лікарень, міжрайонної державної лабораторії, інші ветеринарні спеціалісти приймали вітання, слова шани і подяки від заступника голови районної державної адміністрації Пономарьова Є.О.,  голови районної ради Стефанюк Л.В., та начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Семенюк О.В.

Посадовці зазначили у своєму виступі, що у сьогоднішній складний період вдалося запобігти проникненню африканської чуми свиней на територію району, зберегти епізоотичне благополуччя, забезпечити якість і безпеку продуктів й здоров’я споживачів, за що й висловили вдячність ветпрацівникам. Керівники подякували усім за наполегливу працю та сумлінне виконання професійних обов’язків задля розвитку галузі в районі.
Цього дня фахівцям ветеринарної медицини бажали добробуту, міцного здоров’я, сімейного щастя і злагоди, успіхів у роботі та нових професійних досягнень.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини кращих представників галузі було нагороджено Почесними грамотамирайонної державної адміністрації, районної ради ШАПТАЛУ  Валентину Миколаївну - лаборанта бактеріологічного відділу Кегичівської міжрайонної державної    лабораторії  Держпродспоживслужби, СЛІПАКА Івана Петровича - завідуючого  Шляхівською дільничою лікарнею  ветеринарної  медицини.