02.10.2018 | 14:30

Представники старшого покоління Красненської сільської ради зібралися в місцевому клубі в перший день жовтня, де для них приготували цікавий захід.

Людей поважного віку, колишніх працівників полів і ферм, вчителів вітали голова районної державної адміністрації Р.Гончаров, голова районної ради Л.Стефанюк, депутат обласної ради А.Хвесик, Красненський сільський голова В.Будник, керуючий Кегичівським відділенням ТОВ «АФ» Сади України О. Возний

У своєму зверненні до шанованих жителів села Роман Анатолійович підкреслив, що старше покоління завжди буде взірцем для молодших поколінь, саме у ветеранів ми вчимося відповідальності і порядності, сумлінню і патріотизму. Очільник району щиро побажав ветеранам доброго здоров’я, жаги до життя, родинного затишку, а також подякував за активну громадську позицію, участь у вихованні підростаючого покоління.

Аматори сцени подарували ветеранам гарну пісню, щиру посмішку.

Хай щедрою буде до Вас доля, шановні батьки і матері.